.

.

Pofomede Долго Поводник 33-Метри Куче Поводник, Повеќе-да Користите Екстра Долг Најлон Обука Доведе Поводник со Триење Намалување на Кожа Поместена Справи/Јамка

Pofomede Долго Поводник 33-Метри Куче Поводник, Повеќе-да Користите Екстра Долг Најлон Обука Доведе Поводник

евалуација:

DEN 287.76
Од стока
Во магацинот

Дава вашиот другар слобода, но сепак е во контрола. Љубовен ман најдобар пријател - Направени со пет пријателски тесни ткаат Најлон материјал. ✅Како USER-FRIENDLY : Карактеристики двоен слој се Справи со надворешните Најлон материјал и поместена со Дебели Мека СТП Кожа материјал за удобност и комплетна контрола и така се прави тоа два пати посилен од вообичаените еден обложени рачки.За да се избегне рака горат и дава дополнителна сила.г) Поводник должина 33 ft.Пакетот вклучува БЕСПЛАТНО ПОДАРОК : Потпис Keychain.б) Квалитетот на хардвер : Не исчезнат и ' рѓа позлатен не пресврт вртливата гром snap.Совршен за куче љубовници, со Pofomede е куче поводник го поставите вашиот кожен пријател слободни и да ги направи чудо наоколу и да се добие во некои добра кои душкаат.а) Тесни крои : Над сите двојно крои се применува повеќе сила и безбедност. Модерниот дизајн и структура - тесни крои, вртливата гром snap и поместена рачка за и вие и вашиот кожен пријател комоција.Добро за ракување со вашиот кожен пријател во различни временски услови, бидејќи отпорен на вода најлон лесно може да застане на дожд и снег.Направени со висок квалитет, носат-отпорни, брз сува најлон и дизајниран да оди лесно со текот на пречки.

Детални спецификации

Додатоци на производи