.

.

ERTYUIO Кратки Здолништа за Тинејџерски Девојки на Улица Мода Кратко Здолниште Tweed Крои Копчето Тенка Здолниште Женски

ERTYUIO Кратки Здолништа за Тинејџерски Девојки на Улица Мода Кратко Здолниште Tweed Крои Копчето Тенка Здолниште

евалуација:

DEN 1031.04
Од стока
Во магацинот

Синтетички.Копче затворање.Перформанси, Дизајн - Овој спортски skort е направен од лесен,влага-wicking,и брзо-сува ткаенина обезбеди да остане суво,додворувања и удобно во текот на високо влијание активности.Сакаме носи овој класичен изглед со драматична блуза и потпетици за прекрасна комбинација!Секси стил, симпатична изгледа со било врвот, одличен за излегување, шопинг, датира, партија, клуб и дома живот.Добар за на плажа, одмор,концерт, street и home се носат итн, совршен за пролет, лето и есен.Мултифункционален : Активната Skort совршен за различни спортови, како што се трчање, тенис, голф, тренингот, џогирање, прошетка, јога и сл.Ве молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа!.

Детални спецификации

Додатоци на производи