.

.

YFZSJ Облека Железнички,360 Фустан Rotatable Круг Закачалка,135cm Кат-Стои на Екранот Решетката за Момчиња и Девојки Облека Продавница/Бела / 60см

YFZSJ Облека Железнички,360 Фустан Rotatable Круг Закачалка,135cm Кат-Стои на Екранот Решетката за Момчиња и

евалуација:

DEN 1103.76
Од стока
Во магацинот

Инсталација : лесно да се installpacking листата : Облека екранот стојат x 1notes : Поради прирачник за мерење, бојата може да биде малку поинаков од сликата, и грешка на 2cm е дозволено.Ви благодариме за вашиот understanding Chromatic аберации : поради светлина, снимање агол, екранот, и сл.Добредојдовте на нашиот продавница и искуство повеќе изненадувања.Момци и девојки облека продавници, бутици, продавници, перење соби.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНА ОБЛЕКА ЗАКАЧАЛКИ : направен од силна метал структура и дебели цевки, силна поддршка, трајни, и може да издржи тежина од до 50kg.

Детални спецификации

Додатоци на производи