.

.

На Creme Продавница BT21: CHIMMY Целосно Чистење Towelettes Витамин C & Вештерка Шумска [ 20 Пре-Влажни Towelettes ] Направени во Кореја + Бесплатно Патент Торба

На Creme Продавница BT21: CHIMMY Целосно Чистење Towelettes Витамин C & Вештерка Шумска [ 20 Пре-Влажни Towelettes

евалуација:

DEN 239.28
Од стока
Во магацинот

На Creme Продавница BT21 : CHIMMY Целосно Чистење Towelettes Витамин C & Вештерка Шумска [ 20 Пре-Влажни Towelettes ] Направени во Кореја + Бесплатно Патент Торба.Збогум на нафта, нечистотија, и водоотпорен шминка во еден удар!Роуз и Хијалуронска Киселина помош темелно чистење додека промовирање на сончева сјај.Роза помага во намалување на појавата на кариес со својот младински-промовирање на антиоксиданси.Хијалуронска Киселина помага да се задржи на кожата хидриран преку својата способност да се подготви и да се задржи влагата.Ќе Добиете 1pack [20 Пре-Влажни Towelettes] + 1 Бесплатно во Zip Bag.Jwinfashion Само : Слободен Zip Bag & Бесплатен Превозот за НАС Клиенти Само !. 100% Автентични Производ !!Нето-Wt. 3.35 НИ мл / 95g.

Детални спецификации

Додатоци на производи