.

.

LR Дома Остро Флора Област Килим, 6' Круг, Сина

LR Дома Остро Флора Област Килим, 6' Круг, Сина

евалуација:

DEN 4233.60
Од стока
Во магацинот

Изработени од 100% богородица Волна Поткрепени со латекс памук Платно.Идеален акцент парче да се врзуваат Décor заедно.Ве молиме имајте во предвид : дигитални слики може да се разликуваат во зависност од резолуцијата на екранот.Килим влошки препорачуваме за килим долговечност, безбедност, и да се избегне гребење.Чистење и нега : вакуум без beater бар 2 до 4 пати месечно.Rotate regularly.Место чисти со брзо дејство Ако се истури се случува да се задржи постојана дамките од поставување.За течни spills, користете чиста и undyed платно за да ја притиснете цврсто околу истури да ги апсорбира колку што е можно.Не се фаќа!За тешко да се отстрани дамките, професионални килим за чистење не е препорачливо.Тивка бои на овој килим се сигурни да додадете голем стил и радост во вашиот дом.На scalloped/petaled работ на ова парче е сигурен да додадете забава одблесокот на просторијата.На граничи работ исто така додава убаво транзиција од руг да тврдо или тепих.Постојат безброј можности од каде овој дел може да се стави во вашиот дом, па дури и во канцеларијата.Рака tufted во Индија, ова парче е направен со сложена изработка од работливост раце до вашиот дом.

Детални спецификации

Додатоци на производи