.

.

SAFAVIEH Калифорнија Премиум Shag Колекција SG151 Не-Пролевање Дневна Соба и Спалната соба трпезарија Entryway Кадифен 2-инчи Дебела Област Килим, 11' x 15', Црна

SAFAVIEH Калифорнија Премиум Shag Колекција SG151 Не-Пролевање Дневна Соба и Спалната соба трпезарија Entryway

евалуација:

DEN 12168.00
Од стока
Во магацинот

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Синтетички. [НЕ-ПРОЛЕВАЊЕ] : Стручно машина-ткаени од enhanced мека синтетички влакна се издржливи кои имаат практично не-пролевање куп за крајна погодност. [КАДИФЕН Започне вашиот килим пребарување со Safavieh и да се истражуваат 100.000 производи денес.

Детални спецификации

Додатоци на производи