.

.

ANNOVA 8 КОМПЈУТЕРИ DIY Уметнички и Занаетчиски Ножици со Носи Торба/Џеб Декоративни Работ за Детска Забава Scrapbooking Шема Ножици

ANNOVA 8 КОМПЈУТЕРИ DIY Уметнички и Занаетчиски Ножици со Носи Торба/Џеб Декоративни Работ за Детска Забава

евалуација:

DEN 239.76
Од стока
Во магацинот

ANNOVA УМЕТНОСТ Уметност и Занаетчиски Ножици во Складирање Торба/ Џеб, која вклучува 8 пара занает хартија ножици со безбедноста совет и лесно зафат се справи во складирање торба, Должината на Ножици : 15.5 CM/ 6.1 Инчи. 8 различни бои и сечење на обрасци, вклучувајќи serrated работ, брановидна раб, и повеќе.Изработени од еколошки пластични и алуминиумски легури.Идеално за да создаде убави модели на картички, бележник хартија, подарок хартија и многу повеќе.Тоа е исто така забавно, лесно и безбедно место за децата да го користат.Ве молиме имајте во оваа точка далеку од децата под четири години.

Детални спецификации

Додатоци на производи