.

.

Мали Везови Ножици, Слива Цвет од не ' Рѓосувачки Челик Shears Прецизност Занает Остри Ножици за Капчиња Додатоци Тема Уметнички дела Везана Сечење Материјали BROSHAN

Мали Везови Ножици, Слива Цвет од не ' Рѓосувачки Челик Shears Прецизност Занает Остри Ножици за Капчиња Додатоци

евалуација:

DEN 359.52
Од стока
Во магацинот

Гроздобер и Исклучителна Облиците : шупливи флорални дизајн на позлатени се справува прави ножици симпатична и единствен, овие ножици за провира ќе биде добра декорација она што ќе се стави, покрај тоа, ве молиме имајте на остри ножици во дофат на деца или години.Мала, но Разноврсна : мали ножици во 4.Во сила : на шиење ножици укажаа-совет и никел-обложено тенок ножеви,остар и не ' рѓа, може да ја завршат својата работа без никаков напор.совршен за сечење платно, хартија или пластични предмети, но не и за тешки предиво или тешко ткаенина, мали ножици е погоден за дом или канцеларија употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи