.

.

Asdirne 5.1/4.5/3.6Шиење Ножици Сет, Ултра-Остри Нерѓосувачки Челични Ножеви , Вклучува Еден Пар Мали Ткаенина Ножици и Две Везови Ножици, Одлична за Шиење, Занает, Уметност,

Asdirne 5.1/4.5/3.6Шиење Ножици Сет, Ултра-Остри Нерѓосувачки Челични Ножеви , Вклучува Еден Пар Мали Ткаенина

евалуација:

DEN 633.60
Од стока
Во магацинот

Ножици се фалсификувани во едно парче и се изработени од 100% висококвалитетен нерѓосувачки челик за одлична цврстина и долготрајни острина.Анти-корозија и ' рѓа.По шест полирање процедури, ножици имаат нежна текстура.На површината се третира со титаниум позлата технологија, што нема да исчезнат, дури и по подолга употреба.На врвот на везови ножици е затворен компактен и остар, кој лесно може да се сече на тенки нишка главата без притискање.Ергономски рачка, мазна и удобна,лесна тежина, може да ви го намали рака замор при работа.Лесен за чување.Широк опсег на употреба.погоден за вез, везана, шиење, занаети, итн.Идеален подарок за пријатели кој сака DIY.Пакет на Информации : 1x5.1" ткаенина ножици, 1x4.5" вез ножици, 1x3.6" вез ножици.Ако не сте 100% задоволни, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме во вашата услуга.

Детални спецификации

Додатоци на производи