.

.

Опфатени Ткаенина Ножици, Шиење Ножици и 60-инчен Мека Лента Мерка, 9-инчен Нерѓосувачки Челик се Прилагоди на Shears, Погоден за Домашна/Office/Ткаенина/Хартија/Занает Сеч

Опфатени Ткаенина Ножици, Шиење Ножици и 60-инчен Мека Лента Мерка, 9-инчен Нерѓосувачки Челик се Прилагоди

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

Премиум рѓа, од не ' рѓосувачки челик сечилото за остри сечење на работ.Дом и канцеларија од суштинско значење за сечење алатки, погоден за ткаенини, хартија, пакување, кутии, ракотворби, итн.Ергономски мек зафат се справи со дизајн за прецизност и контрола и максимална удобност.Ножици покрие дизајн, повеќе сигурно заштита ножици корисници.Кина почитан бренд, Живот-Време Гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи