.

.

BIHRTC 4.5 Инчен Мали Ножици Везови Ножици Нерѓосувачки Челик Остри Штркот Ножици Кран Дизајн за Шиење Ножици за Занает Игла Работа Уметничка Работа Секојдневна Употр?

BIHRTC 4.5 Инчен Мали Ножици Везови Ножици Нерѓосувачки Челик Остри Штркот Ножици Кран Дизајн за Шиење Ножици

евалуација:

DEN 206.16
Од стока
Во магацинот

Остри,Трајни & Високо-квалитетни:ножици е штркот криви дизајн, остар stainlees челик balde да се намали тема, хартија итн, мала птица ножици има удобно и лесно се справува.Лесен, лесен за употреба и носат.Добар избор на за DIY, везови.Мал и Лесен за Користење : оваа машинка е 4.5" x 1.9" / 11.5 x 4.8 см, изработени од Легури, појачани третман за трајни острина и отпорност на триење.Дизајниран со прекрасен цвет шема и Класичната Штркот Ножици Кран Дизајн за Шиење Ножици, парична казна изработка.Повеќенаменски Ножици : трговскиот центар ножици за шиење може да се користи и како тенка ткаенина ножици, нишка ножици, snips средување на ножици,совршен за вез,везана,crewel,шиење,изработката,сечење papaer, конец и други занаетчиски работи.Ножици за Занаетчиски : widly usued за статистика, изработка, дома, шиење или за шиење machion, тоа е многу остри и comfotble, тоа не е само алатка, но, исто така одлична декорација.Идеален подарок за пријатели, кои како шиење или DIY.ТОПЛО ПОТСЕТНИК -> НЕ за тешки предиво или тврд материјал за сечење, само за теми, конец и плик размавта сечење.Чувајте го подалеку од децата во случај на било острината боли.

Детални спецификации

Додатоци на производи