.

.

Redi Оди Kut - Ножици Мулти Пакет - Сите-Цел Нерѓосувачки Челик Ножици со Гума Удобност Зафат - Ултра-Остар Нож и Мазна Сечење - Shears за Канцеларија, Училница, Кујна, и Пове?

Redi Оди Kut - Ножици Мулти Пакет - Сите-Цел Нерѓосувачки Челик Ножици со Гума Удобност Зафат - Ултра-Остар

евалуација:

DEN 143.76
Од стока
Во магацинот

НОЖИЦИ МУЛТИ ПАКЕТ : Совршен за канцеларија, училница, или дома!Нашите разноврсна Redi Оди Kut Ножици Multipack доаѓа со четири пара на високо трајни сите намена нерѓосувачки челик ножици, кој има 4 инчен директно ножот и 3-1/2 инчен гума удобност зафат се справи.Чувајте го поставите во секоја соба или вашите акции на резерви.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СЕЧИЛОТО : долготрајна и лесен за чистење!На стабилна, ултра-остри нерѓосувачки челик сечилото беспрекорно глајд модели преку повеќето материјали : вклучувајќи ги и картон, ткаенини, пластична амбалажа, и повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи