.

.

JIMITI Ноктот Преносни УВ 3 LED Батерија Салон полски Гел Лак Помине Мини Светилка Помине Фен Светлина Помине Уметност Машина Нокти Премногу(Бела)

JIMITI Ноктот Преносни УВ 3 LED Батерија Салон полски Гел Лак Помине Мини Светилка Помине Фен Светлина Помине

евалуација:

DEN 1348.80
Од стока
Во магацинот

Производот донесува флексибилен мобилен дизајн, кој треба да се држат со една рака, што е повеќе погодно.3 светилка монистра се дистрибуира во права линија, и dual-извор на светлина е 180 степени, што е погодно за еден прст да се расветли.На печење лепак е повеќе униформа, темелно, и нема да бидат црни раце.Постојат два времето режими, која може да биде поставена како што се бара.Постојат два времето начини на 30 ГОДИНИ и 60-тите години, кој може да се постави како што се бара.Овој производ е специјално дизајниран за нокти и може да се користи за повеќето сува гелови.Таа има одличен ефект на сушење не само на ноктите, но исто така и на ноктите.Исто така можете да уживате во среќни време на ноктите DIY дома.Тоа може да се користи за да се исуши мејнстрим ноктите полирање, лак, фототерапија лепак, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи