.

.

УВ LED Помине Светилка,ПРЕДВОДЕНА Помине Светлина Нокти за Гел Ноктите со 45pcs Монистра Светлина,Брзо Лекување Гел лак Фен за Нокти & Ноктот,со 4Timer Поставување &Автома?

УВ LED Помине Светилка,ПРЕДВОДЕНА Помине Светлина Нокти за Гел Ноктите со 45pcs Монистра Светлина,Брзо Лекување

евалуација:

DEN 263.76
Од стока
Во магацинот

Висока Моќност Помине Светилка : Сува гел лак супер брзи,ќе можете брзо и целосно се пече colloid, можете да ги исуши ноктите полирање, продолжување, лепак и наскоро.СИТЕ КРУГ на СУШЕЊЕ : 45 високо-квалитетни led светла, нема мртвите зона и целосно сушење агол, може брзо и ефикасно да се исуши ноктите полски.Донесе двојна оптички бранова должина (365nm+405nm), го прави сува со сите ув или led гел лак.LCD ЕКРАН : LCD дигитален дисплеј, можете подобро да ги организираме вашите нокти време, без одложување на времето за печење.Мали димензии, лесна за носење, погоден за домашни, ноктите салон, итн.АВТОМАТСКИОТ СЕНЗОР ДИЗАЈН : има smart sensor, кога ќе се стави својата рака / нога во него, тој автоматски ќе светне и да го исклучите автоматски по преземањето на надвор. 4 ТАЈМЕР ПОСТАВКИ : 10-ти, на 30 години, 60-тите, 99s ниска потрошувачка на енергија на владата, бидете сигурни дека вашите нокти& педикир процес стане лесен и прецизен,99s режим е ниска топлина режим, ако мислите дека власта е премногу високо, може да го изберете овој режим.

Детални спецификации

Додатоци на производи