.

.

QUINEAR Коленото Massager со Топлина на Воздухот Компресија Нога Коленото се Подготвуваат Заврши за Артритис, Болка Eletric Греење за Заедничка Болка, Грчеви и Циркулацијата

QUINEAR Коленото Massager со Топлина на Воздухот Компресија Нога Коленото се Подготвуваат Заврши за Артритис,

евалуација:

DEN 1439.76
Од стока
Во магацинот

【Ублажување на Болката во зглобовите и Помош за Повреда Обновување】- QUINEAR коленото massager има 2+2 воздушни перници надуени и самопочит, симулираат рака месење,тоа ви помага да се релаксираат коленото и околните теле и бедрото област мускулите, намалување на болки, болка и вкочанетост на мускулите,греење, понатаму ќе олеснување на болки во мускулите и помогне со подобра циркулација на крвта, намалување на болки оток, брзина до повреда обновување.QUINEAR коленото масажа е со висок квалитет и добро спакувани, ќе биде одличен подарок за себе, вашите семејства и пријателите.7 кг, доаѓа со stroage торба, лесно да го носат околу, можете да масажа на коленото, дома или во канцеларија.и тоа е програмиран со 20 минути авто исклучи функција,не треба да се загрижени за forgeting за да го исклучите, avoide прегрее или overmassaged, се безбедни за употреба. 【3 Воздушен Притисок Intensities & 2 Греење Нивоа】- Ова коленото massager е со моќни воздухот компресија масажа и удобно греење, 3 воздушен притисок intensities и 2 греење нивоа може да се комбинираат на разни поставувања за време на употреба, ви обезбеди лична масажа искуство, ефикасно помага да се ослободат различни степени на болка. 【Едноставна Екранот, Лесно Ракување и Безбедност за Користење】- Ова коленото massager има вграден-во control panel, постојат само 4 копчиња, многу лесно да се работи, функции или нивоа се dispalyed со различни бои на индикатор светлото.

Детални спецификации

Додатоци на производи