.

.

GJPHS Бедрото Господар Хип Тренер карличните Тренер Нога Машина Тренингот Опрема Жените Фитнес Дом Салата Внатрешното и Надворешното Обликување на Телото Обука Тен?

GJPHS Бедрото Господар Хип Тренер карличните Тренер Нога Машина Тренингот Опрема Жените Фитнес Дом Салата Внатрешното

евалуација:

DEN 407.76
Од стока
Во магацинот

Ергономски Нога Фитнес Опрема:Оваа бедрото учителката одговара на вашите секојдневни потреби да се вежба тонер за вашата рака, задник, нозе, внатрешниот и надворешниот бедрото работат надвор.Тоа исто така може да тенки нозе и reduct масти на бутовите по долгорочна употреба.Мултифункционален Дизајн : Најдобро за тенко тело, Бедрото Тример ,Обликот на вашите врати, exerciser нога и рака.Спецификации : Име на Производ : Бедрото Господар Хип Тренер Материјал : ПВЦ нов материјал / пена / храбар челик spring Product тежина : 320g Product боја : Виолетова/Розова/Сива/Green Application : Office / Home Plastic слабеење, дебели пролет, густа пена, пилула интерфејс, брзо слабеење, на еден чекор во место, слабеење / тенки раце / stovepipe / пластични hip Standing нозе, нозете и thighs Kneeling stovepipe, stovepipe и waist Sit на грбот, тенка внатрешноста на thigh Upper рака клип градите, подигнете градите тенка arm Upper рака движење, тенки раце, пеперутка sleeves After-Продажбата на Услугата : Доколку имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време, и ние ќе ви обезбедиме со решенија во времето.нека уживаат во здрав живот, форма совршен крива.Поддржува повеќето обука на вежбање бенд.Дебела мека пена, пена задебелена 30мм, кожата-пријателски материјал се чувствува удобно.

Детални спецификации

Додатоци на производи