.

.

Хип Тренер Задникот Кревање - Зајакнување на карличните Мускули - Задник Тренингот Опрема за Жените - Внатрешен Бедрото Опрема за Вежбање - Кегел Вежби за Жени - Фитн

Хип Тренер Задникот Кревање - Зајакнување на карличните Мускули - Задник Тренингот Опрема за Жените - Внатрешен

евалуација:

DEN 1473.60
Од стока
Во магацинот

Тоа исто така може да тенки нозе и reduct масти на бутовите по долгорочна употреба.Дебела мека пена, пена задебелена 30мм, кожата-пријателски материјал се чувствува удобно.Лесен За Употреба:Светлина и преносни,лесен за употреба и лесен за складирање; Вежба во секое време и секаде, лесно да се носат и да научат да ги користат.Компактен Дизајн : S облик дизајн го прави имаат добра еластичност и силна жилавост.Едноставна, но ефикасна, фитнес опрема, совршен задник опрема за вежбање за луѓето од сите возрасти и фитнес ниво, исто така, совршено се користи како карличните зајакнување поправка тренер уред за жени по породувањето.Силата факултативна погоден за почетници и фитнес ентузијасти, без разлика дали тоа се користи за да се губат телесната тежина, или форма на добра фигура.Ергономски Нога Фитнес Опрема:Оваа бедрото учителката одговара на вашите секојдневни потреби да се вежба тонер за вашата рака, задник, нозе, внатрешниот и надворешниот бедрото работат надвор.нека уживаат во здрав живот, форма совршен крива.Спецификации : Име на Производ : Бедрото Господар Хип Тренер Материјал : ПВЦ нов материјал / пена / храбар челик spring Product тежина : 320g Product боја : Виолетова/Розова/Сива/Green Application : Office / Home Plastic слабеење, дебели пролет, густа пена, пилула интерфејс, брзо слабеење, на еден чекор во место, слабеење / тенки раце / stovepipe / пластични hip Standing нозе, нозете и thighs Kneeling stovepipe, stovepipe и waist Sit на грбот, тенка внатрешноста на thigh Upper рака клип градите, подигнете градите тенка arm Upper рака движење, тенки раце, пеперутка sleeves After-Продажбата на Услугата : Доколку имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време, и ние ќе ви обезбедиме со решенија во времето.

Детални спецификации

Додатоци на производи