.

.

MOCOYEE Медицински Нога Поддршка Капка Корекција Уред Рехабилитација По мозочен Удар Hemiplegia Т-Чевли Превенција Varus Фиксација Анти-се Тресат (Еден Пакет) 01.04 (Модел : Надг

MOCOYEE Медицински Нога Поддршка Капка Корекција Уред Рехабилитација По мозочен Удар Hemiplegia Т-Чевли Превенција

евалуација:

DEN 3306.48
Од стока
Во магацинот

Избор квалитет : Користете висока густина смола материјал, силна пластичност, силна поддршка, големи свиткување агол, и да се приспособат на тензија според вашите сопствени услови.Фиксација е полесен : тежината е само 0,5 кг, и двете страни на orthosis се направени од легиран челик барови, кои можат да се движат лево и десно за да се задржи на нозе избалансирани на сите времиња.Дише внатрешна обвивка : кружи на свеж воздух и да се вози далеку топол воздух.Мрежа на внатрешна обвивка игра улога на вентилација.Тоа може да се користи за сите временски услови, ден и ноќ грижа, овозможувајќи ви да биде освежен и удобно во текот на целиот ден долго.Опсег на употреба : предизвикаат проблеми предизвикани од hemiplegia : нога varus, нога капка, глуждот на ногата повреда.Топло потсетување : Овој производ не може да оди на земјата.Ве молиме погледнете го големина под детали за купување.

Детални спецификации

Додатоци на производи