.

.

Надградба на Бедрото Господар Рака Опрема за Вежбање & Кегел Exerciser со Дигитален Бројач за Постпартална Рехабилитација, Ножици Внатрешна Бедрото, Бедрото Тонер Трен

Надградба на Бедрото Господар Рака Опрема за Вежбање & Кегел Exerciser со Дигитален Бројач за Постпартална Рехабилитација,

евалуација:

DEN 3215.76
Од стока
Во магацинот

Погоден за рамен колковите / работа sedentary / постпартална мајки / жени со масти бутовите; исто така се идеални за возрасни и постари лица со рака и нога физикална Терапија опрема за вежбање.Сила за Обука Бедрото вградени пролет дизајн, Добар Отпор Не Писклив Бучава,стабилна тензии, нема да му наштети на кожата.Применливи Фитнес:Карличен мускулите exerciser да може ефективно да облик на женски хип линија.Стои нозете, нозете и thighs Kneeling stovepipe, stovepipe и waist Sit на грбот, тенка внатрешноста на thigh Upper рака клип градите, подигнете градите тенка arm Upper рака движење, тенки со оружје, пеперутка sleeves Precautions : големината е рачно да се измери, не е грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ примени.Остварување декомпресија по канцеларија, учење уморни фитнес релаксација, го прават работа и обука за некое време, утрото спалната соба за вежбање и фитнес, beautifying ногата тип, тенки линии, тесни legs Specifications : Име на Производ : 2 во 1 Горниот дел од Телото Фитнес Лифт Гради Градите Exerciser Material : ABS+TPE+spring Product тежина : 700g Size : 29*11.5*7cm Application : Office / Home.По-Продажбата на Услугата : Доколку имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време, и ние ќе ви обезбедиме со решенија во времето.

Детални спецификации

Додатоци на производи