.

.

Трансфери На Пари Рачно Изработени Енергетски Ефикасни Вистински Glasstube Неонски Знак

Трансфери На Пари Рачно Изработени Енергетски Ефикасни Вистински Glasstube Неонски Знак

евалуација:

DEN 1339.20
Од стока
Во магацинот

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот бизнис. ★ Лесна инсталација со вклучен виси синџир и хардвер; приклучок во стандарден излез; совршен ѕид décor или на маса екранот. ★ Енергетски ефикасни неонски бизнис знак, може да бидат оставени на 24/7 за максимална изложеност без разлика дали тоа е за рекламирање или décor. ★ Внатрешна употреба; да го зголеми животниот век на вашите вистински неонски знак следејќи ги упатствата за употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи