.

.

Кафе/Пијалаци Рачно Изработени Енергетски Ефикасни Вистински Glasstube Неонски Знак

Кафе/Пијалаци Рачно Изработени Енергетски Ефикасни Вистински Glasstube Неонски Знак

евалуација:

DEN 10440.00
Од стока
Во магацинот

★ Лесна инсталација со вклучен виси синџир и хардвер; приклучок во стандарден излез; совршен ѕид décor или на маса екранот.Неонски знаци може да бидат оставени на 24 часа на ден, седум дена во неделата, 365 дена во годината.Features Material - Знак е монтиран на трајни Црна пластична подлога.

Детални спецификации

Додатоци на производи