.

.

Пинк Двоен Удар Чевли Продавница LED Неонски Знак 20 x 37 - инчи, Црна Плоштадот Намали Акрилна Подлога, со Dimmer - Светла и Премиум изградена внатрешна LED Неонски Знак за п?

Пинк Двоен Удар Чевли Продавница LED Неонски Знак 20 x 37 - инчи, Црна Плоштадот Намали Акрилна Подлога, со

евалуација:

DEN 1118.40
Од стока
Во магацинот

Вашиот LED знак ќе биде позадина на секоја слика кликне на вашите место, завршуваа со бројни сака на Instagram и Facebook.Адаптер за напојување извори вашиот знак, многу неонски знак продавачи продаваат батеријата-управувана знаци се краткотрајни и додавање на цената за замена на батериите повторно и повторно.Нашите декоративни знаци ќе биде прекрасен прилог на било бар, кафуле, клуб, салон, ресторан, забава, можеби студио.LED Неонски Знак доаѓа со 1 Година Гаранција од производствени дефекти.

Детални спецификации

Додатоци на производи