.

.

Shabu Shabu Рачно Изработени Енергетски Ефикасни Вистински Glasstube Неонски Знак

Shabu Shabu Рачно Изработени Енергетски Ефикасни Вистински Glasstube Неонски Знак

евалуација:

DEN 10320.00
Од стока
Во магацинот

Features Material - Знак е монтиран на трајни Црна пластична подлога. ★ Лесна инсталација со вклучен виси синџир и хардвер; приклучок во стандарден излез; совршен ѕид décor или на маса екранот.Не постои светлина форма во постоењето дека има визуелен ефект на неонски.

Детални спецификации

Додатоци на производи