.

.

Ни Морнарица LED Неонски Знак 20 x 37 - инчи, Црна Плоштадот Намали Акрилна Подлога, со Dimmer - Светла и Премиум изградена внатрешна LED Неонски Знак за Одбрана на Сила.

Ни Морнарица LED Неонски Знак 20 x 37 - инчи, Црна Плоштадот Намали Акрилна Подлога, со Dimmer - Светла и Премиум

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

ПРОИЗВОД DESCRIPTIONPremium изграден Неонски LED Знак дизајниран да подготвени приклучок и да го користите и даваат 24/7 услуга за годините што доаѓаат.Тоа ќе и за сигурни дека се совршено персоналните подарок за вашата сакана, кои ќе бидат запаметени засекогаш.Сè Неонски е НИ-базирани LED Неонски Знак компанија, служат илјадници клиенти од 1996 година.190 lumens на светлината и е безбедно да ја допре.Спакувани и да спречи било каква штета за време на транзитот.Давање кул и импресивна атмосфера на неговата околина.За разлика од другите евтини знаци дека не трае неколку недели, нашите LED Неонски Знаци трае 50.Предности : 1 Година Гаранција, Живот до 50.Вклучува виси синџири со куки за лесно монтирање знак на ѕидот или storefront прозорец.Прифатлива модерна светлина знак кој е безбеден и мешавини на било позадина се користи.000 часа (5-6 години).Вклучува : адаптер, виси синџир, dimmer, и ќор-сокак завртки.Слика Допир Dimmer ви овозможува да ја прилагодите светлината на знакот според поставувањата што треба.Апликации : Совршен за Неонски ѕид оркестарот, Канцеларија, Продавница за внатрешни работи, Чување на прозорецот.Сите наши знаци вклучува : ќор-сокак завртки се користи за инсталација ќе се одржи вашиот знак безбедно на ѕидот или storefront стакло.

Детални спецификации

Додатоци на производи