.

.

Бела Двоен Удар Љубов 80-тите ДОВЕДЕ Неонски Знак 20 x 37 - инчи, Црна Плоштадот Намали Акрилна Подлога, со Dimmer - Светла и Премиум изградена внатрешна LED Неонски Знак за к?

Бела Двоен Удар Љубов 80-тите ДОВЕДЕ Неонски Знак 20 x 37 - инчи, Црна Плоштадот Намали Акрилна Подлога, со

евалуација:

DEN 1694.40
Од стока
Во магацинот

Прилагодување : Свој Уникатен Неонски Знак со измената на знакот со вашиот избор на боја, поддршка, и големина која одговара на вашата позадина.LED Неонски Знак доаѓа со 1 Година Гаранција од производствени дефекти.За разлика од другите евтини знаци дека не трае неколку недели, нашите LED Неонски Знаци трае 50.На Неонски LED Знак ќе биде замрзнување точка за секој посетител кој влегува во вашето место.Премиум Светлина Знак : Бела Двоен Удар Љубов 80-тите ДОВЕДЕ Неонски Знак е премиум изграден со акрилна подлога и висок квалитет со силиконска цевки за внатрешна употреба.Овие нерѓосувачки челик монтажа загради се даваат елегантен 3 D поглед.ПРОИЗВОД DESCRIPTIONPremium изграден Неонски LED Знак дизајниран да подготвени приклучок и да го користите и даваат 24/7 услуга за годините што доаѓаат.Тоа ќе заличи и да го поставите атмосфера, ви треба за вашиот личен Простор.Прифатлива модерна светлина знак кој е безбеден и мешавини на било позадина се користи.Вклучува : адаптер, виси синџир, dimmer, и ќор-сокак завртки.Слика Допир Dimmer ви овозможува да ја прилагодите светлината на знакот според поставувањата што треба.Вашиот LED знак ќе биде позадина на секоја слика кликне на вашите место, завршуваа со бројни сака на Instagram и Facebook.

Детални спецификации

Додатоци на производи