.

.

TruMedic InstaShiatsu+ Вратот, Грбот, Рамото Massager - 3 Масажа Брзини, Cordless & Батерија, Shiatsu Вратот Massager со Топлина Користите Дома & Канцеларија за Полно Тело, Shiatsu Релаксација (Е-3000P

TruMedic InstaShiatsu+ Вратот, Грбот, Рамото Massager - 3 Масажа Брзини, Cordless & Батерија, Shiatsu Вратот

евалуација:

DEN 2879.28
Од стока
Во магацинот

????БАТЕРИЈА & CORDLESS : На shiatsu вратот massager со топлина има литиум-јонска батерија која овозможува часа на cordless shiatsu масажа олеснување со само едно полнење.Авто-затвори-off функција го активира после 20 минути на употреба за да се обезбеди живот на батеријата на shiatsu massager.Само се лизга вашиот грб или раце преку зглоб поддржува и да се стегне вашата зафат да доживее invigorating shiatsu масажа дека ќе длабоко мачкам и олабавување на вашите мускули.Удобен, прилагодлив велкро рака ремени се одржи на shiatsu massager во место, и ви овозможи да го контролира интензитетот на масажа.Ќе се колнам постои вистинска личност масажа секој јазол надвор. ▶️ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : добро-изградена control panel на вашиот shiatsu вратот massager е толку едноставен и лесен за употреба. ✅ SHIATSU МАСАЖА ЗА ВАШИОТ СОВРШЕН ОДГОВАРА : На shiatsu вратот и рамото massager ќе целта на специфични области на вашето тело, кои треба олеснување на повеќето.На shiatsu massager со топлинска енергија со tru Medic се чувствува одлично на вашиот вратот, грбот, телиња, бутовите, долниот дел на грбот или каде што треба помош.

Детални спецификации

Додатоци на производи