.

.

Електрични Вратот Назад Масажа Перница со Топлина, Длабоко Ткиво Месење Massager Перница за Вратот и Рамената во Долниот дел на Теле Мускулите Ублажување во Дом, Автом?

Електрични Вратот Назад Масажа Перница со Топлина, Длабоко Ткиво Месење Massager Перница за Вратот и Рамената

евалуација:

DEN 719.76
Од стока
Во магацинот

8 Масажа јазли : Ова рамо massager доаѓа со 4 големи јазли и 4 мали јазли, кои овозможуваат масажа на вратот, рамениците, горниот дел од грбот, долниот дел на грбот, половината, нога, телиња, нозете, стапалата и рацете - да и помогне на вашата целосна делови од телото за ослободување на стрес. 2 Масажа Насоки : Оваа 3 D shiatsu massager ќе авто-обратна секоја минута за подобра дистрибуција на масажа.Нова надградба Длабоко месење масажа перница со одговара на вашето тело совршено. 3 Брзина Strengh Нивоа : Ова вратот massager подлога има 3 брзина сила нивоа, кои ќе ви овозможи да се добие право и соодветниот износ на притисок.Напредни Греење : факултативниот инфрацрвена греење функција трансфери топлина на мускулите да испуштаат топлина на удобно температура, промовира циркулацијата на крвта и ослободување на напнатоста, стресот и заморот.Преносни и Издржливи : Ова вратот и грбот, massager вклучува ѕид адаптер и автомобил полнач, па можете да ги имаат електричен само масажа во вашиот Дом, канцеларија или автомобил кога патувате.Оваа Shiatsu Месење massager перница е совршен подарок за вашите најблиски и татковци ден подароци!.

Детални спецификации

Додатоци на производи