.

.

funwill 9 во 1 Вакуум Тело Слабеење Машина

funwill 9 во 1 Вакуум Тело Слабеење Машина

евалуација:

DEN 14879.76
Од стока
Во магацинот

ТЕЛОТО СЛАБЕЕЊЕ ,намалување на целулитот.Отстрани пречката од канали и обезбедувањето.Промовира и да се забрза телото метаболизмот.Телото Shaper Тежина,360°на ротација емисија : вкупно грижа за телото.Точната длабочина на вредноста систем.без прекини, нема закрепнување време, во рок од 3 дена по третманот.Вишокот на масти ќелија се стопи.Удобен прилагодување функција-Прецизно да може да се прилагоди на температурата и притисокот правилно.Се намали воспалението, да ги отстраните acnes и исцели до рани, багра акни рани и лузни.Тоа ја забрзува делумно циркулацијата на крвта, го подобрува метаболизмот.На слабеење инструмент го штити кожата од ладење енергија, со истовремено подобрување на ефикасноста на производот, и има ефекти на imparting еластичност.Include1* 9 во 1 Тело Слабеење Машина.

Детални спецификации

Додатоци на производи