.

.

XUBIAODIAN 5 Брзини Масажа Пиштол,Cordless Рачни Длабоко во Мускулното Ткиво Massager, Наплаќа Ударни Уред

XUBIAODIAN 5 Брзини Масажа Пиштол,Cordless Рачни Длабоко во Мускулното Ткиво Massager, Наплаќа Ударни Уред

евалуација:

DEN 158.16
Од стока
Во магацинот

[Решавање на вашето тело болка] На рачен дизајн и 4 совет прилози ви овозможи да стигнат до секој мускул, секој активира точка, ожилно ткиво, грбот, вратот, нозете, нозете, јазли, бутовите, задникот.Ублажување на болката во мускулите со кршење на јазол и зголемување на протокот на крвта до мускулите.Ако хит на заеднички директно, заеднички ќе затропа директно на камен, кои лесно можат да се оштетат заеднички. [Долго траење на батеријата] Високи перформанси литиум батерија пакет трае 6 часа, со 2500m AH високи перформанси литиум батерија пак, изградена-во притисок, уреди со покажувач на повратни информации систем, интелигентни и трајни излезна моќност, дозволете да се опуштите и да трае подолго.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе одговориме на вашето барање во рок од 24 часа. Не сите делови се погодни за употреба : вратот, градите и на стомакот и прегратки се многу тенки и блиску до органите и аортата, па затоа не е препорачливо да се користи fascia пиштол.Ви овозможува да се фокусира на длабоко организација на работа и зголемување на looping или мобилност.Ви благодарам за вашата доверба и поддршка!ви посакувам среќен живот.Тивка работа] шепотот е тивок, во однос на другите масажа пушки.

Детални спецификации

Додатоци на производи