.

.

XUBIAODIAN Загрева Ударни Масажа Пиштол - Длабоко Ткиво Massager за Мускулите

XUBIAODIAN Загрева Ударни Масажа Пиштол - Длабоко Ткиво Massager за Мускулите

евалуација:

DEN 1199.76
Од стока
Во магацинот

m Motor моќ : 12 WSpeed : 1200-3200 rpm Shell материјал : A B S животната средина protection Use време : 2-4 hours Battery време на полнење : 2-2.5 hours Number на масажа глави : 6 Display : LCD display If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе одговориме на вашето барање во рок од 24 часа.Моќна Функција : massager карактеристики на LCD екранот, допрете го копчето, точно да се прикаже опрема позиција,моќ и ќе го вклучите, 6-ниво амбиент за вибрации на вредноста, ефикасна масажа и за релаксирање на мускулите.Ви благодарам за вашата доверба и поддршка!ви посакувам среќен живот.

Детални спецификации

Додатоци на производи