.

.

XUBIAODIAN Рачни Мускулите Масажа Пиштол, USB Полнење Длабоко во Мускулното Ткиво Massager, Ултра-Тивка 4 Брзини Факултативна Режими, Ударни Massager

XUBIAODIAN Рачни Мускулите Масажа Пиштол, USB Полнење Длабоко во Мускулното Ткиво Massager, Ултра-Тивка 4 Брзини

евалуација:

DEN 657.60
Од стока
Во магацинот

4 заменливи масажа на главата и флексибилни масажа рака : На fascia пиштол е опремен со четири различни форми на масажа глави ,зглобот масажа рака е погодно за болка поени и го прилагодува аголот според вашите потреби (45°/90°/180°).Тивко : Опремен со нова генерација на технологија за намалување на шумот, бучава е толку ниско, како 65d B. 24 V brushless мотор со dual-имајќи преносот, моќта е потивок.Масажа пиштол има 4 променлива брзина на опции, вклучувајќи висок 3200 вртежи во минута амбиент.Во овие високо ултра ефективно прилагодување на пиштол е гласна и создава бучава од вибрации.Долги часови на работа : литиум батерија.На massager е опремен со 2000 MAH висок квалитет на литиум батерија и има долг век на батеријата.Ви благодарам за вашата доверба и поддршка!ви посакувам среќен живот.v.Масажа gun Unloaded брзина : 1200-3200r/min Power : 120 W maxfrequency : 1 опрема 20 Hz, 2 опрема 30 Hz, 3. опрема 40 Hz, 4. опрема 54 Hz Stroke : 10mm Weight : 1.21 kg Size : 23*13*5cm Battery Rated напон : 24 V DCType : високо-енергетски литиум battery Capacity : 2000m Ah Working часови : 2-3hours Charging време : 90min Charger Rated влез : 100-240 V~50/60 Hz, 39 WRated излез : 26 V/1.5 AIf имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе одговориме на вашето барање во рок од 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи