.

.

MEISHANG Мултифункционален Вакуум Cupping и Стружење Третман Massager Тело Massager Тело Форма Massager,Градите Подобрување на Задникот Проширување Првенство Вакуум

MEISHANG Мултифункционален Вакуум Cupping и Стружење Третман Massager Тело Massager Тело Форма Massager,Градите

евалуација:

DEN 15788.88
Од стока
Во магацинот

Ролери пумпа може да се замени, што е многу погодно. Ако постои било каква непријатност, ве молиме престане да го користи веднаш.Направени од високо-квалитетни материјали, еколошки, безбедно, не-токсични, и безопасни за вашата кожа.и мекост, лифт и развивање на градите, подобрување на градите форма, оставете го да се подобри си го цица брадавица, стабилизирање на третман ефект.Тој користи напредни негативен притисок технологија за безбедно и ефикасно да се отстрани вишокот на масти и телесната тежина. Следниве ситуации не се погодни за употреба на оваа машина : бременост и треска, болести на срцето, постот болка, слаба здравство, итн.Нашите производи се дизајнирани да ви помогне да добиете здрав и убаво тело со тенок, мазна и еластична кожа.Стимулирање на хипофизата на производот хормон, подобрување на мускулното ткиво еластичноста и влакна, продолжете градите еластичност.Производ Name Salon користат Вакуум Вшмукување Задник Подигање на Градите и Проширување на Колковите Кревање Вакум Терапија Убавина Machine Functionbody масажа на градите подобрување, задник хип lifting The вакуум пумпа може да го апсорбира масти честички и течни, а потоа да ги внесете градите ткива и клетки, оставете градите повеќе развиена.

Детални спецификации

Додатоци на производи