.

.

Помине Уметност Налепница Складирање Книга 80 Слотови Налепница Екранот Собирање Албум, Decals Празни Складирање Носителот Врзивно Книга Лесно Фото Албум Накит Колек

Помине Уметност Налепница Складирање Книга 80 Слотови Налепница Екранот Собирање Албум, Decals Празни Складирање

евалуација:

DEN 910.80
Од стока
Во магацинот

Пакет : 20 листови 80 Слотови транспарентна налепница складирање книга за нокти налепница собирање, фотографии собирање, накит собирање, секој лист со 4 слотови.Големина : 33.5*20.5 cm,албумот има 20 страници, dual страна и двојна мрежи, складирање податоци, голем капацитет, може да се сместат 80pcs нокти налепници.секој слот е околу 15.5 cm*10.2 cm.Примена : се Организираат голем број на налепници и да ги среди добро.Заштита на неискористениот модели, Погодно да се користат следниот пат.Друга Примена : исто така, Можете да го користите како слики албум, накит албум, ноктите stamper албум.Одличен Подарок : најдобриот подарок за вашите пријателки, вашата мајка, жена ти.Лесен и пренослив, погодно за нив да се земе со нив.Опис : Помине Уметност Налепница Складирање Книга Собирање Албум 80 Празни Места За Складирање Носителот Врзивно Книга Пластични Помине Stenicls Организатор Лесно Фото Албум Нокти Помине Уметност Tools.Пакување : налепница транспарентен складирање книга Sise : 20 Листови 80 слотови ,секој слот е околу 15.5 cm*10.2 cm.Примена : : Ноктите налепница екранот албум,фотографии албум, накит албум, ноктите stamper албум.

Детални спецификации

Додатоци на производи