.

.

А-М Мермер Помине Foils Уметност Фолија Трансфер Налепници 10 Ролни Материјали Holographic Злато Ѕвезденото Небо Печати Decals Нокти Совети Обвива за Жените Акрилик Декорации

А-М Мермер Помине Foils Уметност Фолија Трансфер Налепници 10 Ролни Материјали Holographic Злато Ѕвезденото

евалуација:

DEN 191.76
Од стока
Во магацинот

Пакет се Вклучени : 10 ролни/set мермер помине фолија трансфер налепници, најпопуларните мермер шема во 2021, Секоја боја има свои карактеристики и претставува еден поспана чувство.Безбедност Материјал : Симпатична Mable помине foils се изработени од еколошки материјали, не-токсични, не ограничувајќи се на било ноктите, лесно да се отстрани со лак, можете да го користите за безбедно.Можете да дизајн свој уникатен ноктите ефект.Лесен за Користење : Притиснете помине фолија на ноктите по примена на ноктите foils лепак, само неколку секунди, ќе може да се добие парична казна помине уметност дизајн.Погоден за професионални и почетници употреба, потсетам : Сите помине foils мора да се користат ноктите фолија лепак.DIY Нокти : Мермер помине трансфер налепници се дизајнирани во различни бои и различни мермер обрасци ги направи да изгледаат повеќе роман и исклучителна, можете да изберете во зависност од вашите шминка и облека, која ќе ви донесе повеќе шарм.Широк Апликации : најдобриот подарок за вашите пријателки, вашата мајка, жена ти.Ноктите фолија налепници се одлични за ноктите од прстите и ноктите украси.Совршен за домашна употреба и ноктите салон.

Детални спецификации

Додатоци на производи