.

.

Отпорни на Оксидација Накит Правење на Резерви Дрвена Клупа Pin Издржливи,за Занаетите

Отпорни на Оксидација Накит Правење на Резерви Дрвена Клупа Pin Издржливи,за Занаетите

евалуација:

DEN 1166.16
Од стока
Во магацинот

На дрвени накит обработка на алатка е високо професионална и лесна за употреба. Наменет да биде инсталиран на workbench, правење на вашиот работат повеќе погодно.Спецификација : Предмет Тип : Дрвена Клупа Pin Material : Железо + wood Purpose : Професионални алатки кои се користат во полирање и сечење накит, итн., инсталиран на workbench, без полирање, што го прави полесно за вас.

Детални спецификации

Додатоци на производи