.

.

CRAFTWORKS 12 Дрвени Прстен Стап Mandrel Заострените Жица за Завиткување Прстени за Накит Одлуки Прст Прстени 3-15

CRAFTWORKS 12 Дрвени Прстен Стап Mandrel Заострените Жица за Завиткување Прстени за Накит Одлуки Прст Прстени

евалуација:

DEN 1175.76
Од стока
Во магацинот

МАТЕРИЈАЛ : Плажа Дрво.Мерки големини се движат од 3 до 15 со половина големина.Овој прстен стап направена од убави дрвени предмети и фино завршена е особено атрактивна за wirework затоа што тоа ќе не нула.тоа е исклучително точни и покажува надвор парична казна накит во многу софистициран начин.Бидејќи тоа е дрво, тоа е помалку веројатно да се оштети стакло шалтери или други површини.ЗЕМЈА на ПОТЕКЛО : Индија.ДРВЕНИ ПРСТЕН MANDREL Заострените Жица за Завиткување Прстен Mandrel Одлуки Прст Прстени 3-15 Овој прстен стап направена од убави дрвени предмети и фино завршена е особено атрактивна за wirework затоа што тоа ќе не нула.Големини од 3 до 15, тоа е исклучително прецизен и покажува надвор парична казна накит во многу софистициран начин.Бидејќи тоа е дрво, тоа е помалку веројатно да се оштети стакло шалтери или други површини.

Детални спецификации

Додатоци на производи