.

.

2 Prong Surge Protector Моќ Лента, Не-Поларизирани 2 Prong 3 Prong 5-Штекер Адаптер со 3 USB Порти 6.6 Ft Продолжување Мозок, Штекер USB Полнач за Мулти Порта, 5V 3.4 USB, Идеален за оние кои Не се

2 Prong Surge Protector Моќ Лента, Не-Поларизирани 2 Prong 3 Prong 5-Штекер Адаптер со 3 USB Порти 6.6 Ft Продолжување

евалуација:

DEN 575.76
Од стока
Во магацинот

【Не-Поларизирани 2 Prong 3 Prong Штекер Адаптер】Оваа surge protector може да се конвертира не-поларизирани 2 prong штекер 3 prong места.Постои запалени ЗА вклучување/ ИСКЛУЧУВАЊЕ на уредот, па можете да видите ако моќ е добивање на тоа.Вредните пренапонска заштита за вашиот електроника.Моќта лента обезбедува 5 AC Места и 3 USB Полнач Пристаништа за вашиот дом и канцеларија за полнење барања.Моќта лента обезбедува 5 AC Места и 3 USB Полнач Пристаништа за вашиот дом и канцеларија за полнење барања.6 ft тешки продолжување кабелот овозможува да се поврзете на далечна ѕиден штекер, вредните пренапонска заштита за вашиот електроника.Независна прекинувач и софистицирани коло прекинувач за дизајн со Текот на загреана, во текот-напон, над-струја, кратки-коло заштита.【3 USB Порти Станица за Полнење】Сосема 3 Вграден-на Полнење USB порти работи добро со напојува преку USB уреди како мобилни телефони, таблети полнење брзина до 2. 2 prong 3 prong адаптер, задолжен сите на вашите апарати брзо и ефикасно.

Детални спецификации

Додатоци на производи