.

.

А&Ultima SP1000 Нерѓосувачки Челик со Висока Резолуција Аудио Плеер со Astell&Kern

А&Ultima SP1000 Нерѓосувачки Челик со Висока Резолуција Аудио Плеер со Astell&Kern

евалуација:

DEN 16776.00
Од стока
Во магацинот

Вистински висока резолуција на музичкиот плеер, бит-до-малку репродукција до 32bit/384k Hz и Мајчин DSD (DSD256).Dual AKM AK4497 EQ DAC чипови и octa-core ПРОЦЕСОР за исклучителен реакција и перформанси.Нов интуитивен кориснички интерфејс и висока дефиниција 5 инчен екран екран на допир за да се создаде најдобар гледање искуство.USB Тип-C поддршка за брзо полнење и пренос на податоци. 256 GB на внатрешната меморија и 1 слот за micro SD картичка.

Детални спецификации

Додатоци на производи