.

.

V BESTLIFE MP4 Плеер Ultralight HiFi висок Квалитет на Звукот Анти-Вибрации Издржливост Музика Видео, Фото Албум JPEG Музика MP3 Плеер.(Бел)

V BESTLIFE MP4 Плеер Ultralight HiFi висок Квалитет на Звукот Анти-Вибрации Издржливост Музика Видео, Фото Албум

евалуација:

DEN 472.56
Од стока
Во магацинот

MP4 Плеер - 1.8-инчен TFT дисплеј, ултра-тенок и кул стил.Тоа особено е препорачливо да го користат AMV формат MP4, истиот капацитет, но филмот се сместени во AMV формат е околу седум пати поголема од таа на МТВ формат mo.Електронски фото албум / JPEG слика пребарување функцијата, гледајќи електронски фантастика со целосна уживање.Графички интерфејс операција, со соодветните текст на екранот, е лесен за употреба.Поддршка USB2.0 висока-брзина на пренос брзина до 1000 K Бајт/С Спецификација : Тип : MP4 Плеер големина на Екран : 1.8 инчи Мемориската картичка тип : ТФ-картичка Експанзија картичка : поддршка Интерфејс : USB2.0 Аудио формат : MP3 Екран во боја : боја на екран Резолуција : 160*128 Тежина : Околу. 72g Големина : Прибл. 9 * 4 * 0.8 cm / 3.5 * 1.6 * 0.3 во Пакет листа : 1 * MP4 Плеер 1 * Полнење Кабел 1 * приклучок за Слушалки Кабел 1 * Обоени Кутија Забелешка : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот вид разбирање.

Детални спецификации

Додатоци на производи