.

.

Воздушна Завеса, Ниска Профил, 48 во

Воздушна Завеса, Ниска Профил, 48 во

евалуација:

DEN 22739.28
Од стока
Во магацинот

Низок Профил Воздушна Завеса, Воздушна Завеса Max.Вратата Ширина 4 ft., Max.Монтажа Висина 8 ft., Воздушна Завеса Воздух Јачина 1200 cfm, 52 Воздушна Завеса велика британија @ 10 Метри, Ширина 48 Во., Висина 8 Во., Длабочина 7-7/8 Во., Број на Мотори 1, 1 Фаза, Напон 208/230, Макс.Засилувачи 1.2. Вклучува : Единица Монтирани Променлива Брзина на Контролорот; Моторни Тип : PSC; Max.ВРТЕЖИ во минута : 1550 година.

Детални спецификации

Додатоци на производи