.

.

Долго Точка Молив Острилка, Автоматски Уметник Молив Острилка, Јаглен Молив Острилка, Цртање Молив Острилка за 6-8.5 mm Скицирање/Обоени Моливи

Долго Точка Молив Острилка, Автоматски Уметник Молив Острилка, Јаглен Молив Острилка, Цртање Молив Острилка

евалуација:

DEN 719.76
Од стока
Во магацинот

【 Тешки Молив Острилка 】тешки-должност нерѓосувачки челик спирален ножот со 3000 острат пати.Острат може да се направи во 6-10-ти. 【 Автоматски Стоп 】Electirc молив sharpeners за деца/училницата автоматски ќе се изостри и авто стоп кога тоа е совршено направено. 【 Автоматско Исфрлање на Скршени Доведе 】 Ако џем се случува, се вгради уште една молив, и скршени доведе ќе биде исфрлена автоматски во процесот. 【 Голем Капацитет на Резервоарот 】На електронски молив острилка има голем видливи резервоар кој прави да се фокусира на острат наместо празнење. 【 Безбедност Дизајн 】молив острилка нема да работи откако капак е отворен.Забелешка : за восок или други дополнителни меки моливи.Што Ќе Се Добие : . 1 x Долго Точка молив острилка. 1 x Адаптер. 1 x Прирачник за Корисникот.Долго-Тап Nib(Долга Дупка) : .Nib Должина на : 18-25мм, φ1.2-1.5 mm.Кратко-Остри Nib(Краток Дупка) : .Nib Должина : 8-15mm, φ0.5-0.7 mm.Долги Остри Nib(Краток Дупка+Долго Дупка) : .Nib Должина на : 18-25мм, φ0.5-0.7 mm.

Детални спецификации

Додатоци на производи