.

.

1583T12B1BKX - Енергија Дистрибуција, 12 Места, 125 V, 15, 68 мм, 483 мм, 4.57 m (1583T12B1BKX)

1583T12B1BKX - Енергија Дистрибуција, 12 Места, 125 V, 15, 68 мм, 483 мм, 4.57 m (1583T12B1BKX)

евалуација:

DEN 6194.88
Од стока
Во магацинот

Нема.на Места : 12 Outlets.Напон VAC : 125 V.Моменталната Оценка : 15 A.Должина - Метрички : 68mm.Надворешна Ширина - Метрички : 483mm.Спецификација : Не.на Места : 12 Outlets Supply Напон VAC : 125 VCurrent Оценка : 15 ALength - Метрички : 68mm External Ширина - Метрички : 483mm Cable Должина - Метрички : 4.57 m Length - Империал : 2.66"Надворешна Ширина - Империал : 19"Кабел Должина - Империал : 15ft Product Опсег : 1583 Series Ro HS во Согласност : - Yes Ro HS Phthalates во Согласност : -за Да се advised SVHC : -Не SVHC (15-Јан-2019).

Детални спецификации

Додатоци на производи