.

.

Xp Моќ Afm60Us15 6 pack 40007-70808053

Xp Моќ Afm60Us15 6 pack 40007-70808053

евалуација:

DEN 10385.76
Од стока
Во магацинот

Напојување Ac-Dc Надворешни 60 W Тоа Влезен Напон : 100 Vac ; 110 Vac ; 115 Vac ; 120 Vac ; 127 Vac ; 190 Vac ; 200 Vac ; 220 Vac ; 230 Vac ; 240 Vac;Монтажа Тип : Десктоп;Број На Излези : 1 Излезен;Работата : Префрлување;Излезна Струја : 4;Излезна Моќ : 60 W;Излезен Напон : 15 Vdc;Примарна Тип : Ac-Dc;Серија : Afm Серија;Тип : Медицински;.Afm Серија 30-60 Wattsenergy Ефикасност Ниво Vcec2008 & Eisa2007 Compliantit & Медицински Approvalschina Задолжителна Сертификација (Ccc) Qualifiedoptional Класа Ii Versionsoptional Бела Случај Versions3 Година Гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи