.

.

24V да 12V Конвертор, DC-DC Чекор Надолу Конвертор 5A 60W Моќ Напон Конвертор со Осигурач Водоотпорен, DC Трансформатор за Голф Количка LED Светло Моторно Возило Камион Брод и

24V да 12V Конвертор, DC-DC Чекор Надолу Конвертор 5A 60W Моќ Напон Конвертор со Осигурач Водоотпорен, DC Трансформатор

евалуација:

DEN 263.76
Од стока
Во магацинот

Кога напонот е премногу висока, тековната надминува(5 A), коло се распаѓа или е абнормален, на осигурувачот ќе удар и трансформатор ќе престане да работи, а со тоа заштита на електрични апарати.[24 V да 12 V Конвертор] Овој DC-DC чекор надолу конвертор 24 V да 12 V ги претвора 24 V DC во DC 12 V.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : 1.

Детални спецификации

Додатоци на производи