.

.

DC Конвертор 24V да 12V Чекор Надолу Конвертор 20A 240W Напојување Конвертор со Осигурач Водоотпорен, Напон Редуктор за Голф Количка LED Моторно Возило Камион Брод Сончев С?

DC Конвертор 24V да 12V Чекор Надолу Конвертор 20A 240W Напојување Конвертор со Осигурач Водоотпорен, Напон

евалуација:

DEN 551.76
Од стока
Во магацинот

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : 1.Ниска потрошувачка на енергија.Мора да се поврзете на текст негативни жица за да GND или - пред употреба, или излез volts нема да се промени!.Напон на влез : DC 15-40 V, излез : 12 V DC.Ако на чекор надолу трансформатор има било какви проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за слободни замена или 100% пари назад.Ние секогаш стоиме зад производи.Ве молиме потврдете го на позитивни и негативни поларитетот на моќта пред жици; 3.Ве молиме потврдете дали излезниот напон е точно пред употреба; 2. [Со Осигурач & Побезбедно] За безбедноста на корисниците, нашите напојување конвертор се опремени со осигурувачи.Висок квалитет и перформанси, потрајни, подолг сервисен живот.

Детални спецификации

Додатоци на производи