.

.

DC Buck Конвертор 24V да 12V 10A 120W Чекор Надолу Трансформатор со Осигурач Водоотпорен, Напон Редуктор за Голф Количка LED Светло Моторно Возило Камион Брод Сончевиот Систе?

DC Buck Конвертор 24V да 12V 10A 120W Чекор Надолу Трансформатор со Осигурач Водоотпорен, Напон Редуктор за

евалуација:

DEN 479.76
Од стока
Во магацинот

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : 1.Ниска потрошувачка на енергија.Ве молиме потврдете го на позитивни и негативни поларитетот на моќта пред жици; 3.Кога напонот е премногу висока, тековната надминува(15 A), коло се распаѓа или е абнормален, на осигурувачот ќе удар и трансформатор ќе престане да работи, а со тоа заштита на електрични апарати.Ако моќ конвертори има било какви проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за слободни замена или 100% пари назад.

Детални спецификации

Додатоци на производи