.

.

Roykaw Голф Количка Напон Редуктор Регулаторот Конвертор 36/48V да 12V за E-Z-ОДИ Клуб Автомобили (30A/360W)

Roykaw Голф Количка Напон Редуктор Регулаторот Конвертор 36/48V да 12V за E-Z-ОДИ Клуб Автомобили (30A/360W)

евалуација:

DEN 863.76
Од стока
Во магацинот

Влез : DC 36 V/48 V.Излез : 12 V, 30 A/360 W, Висока Реализација Ефикасност : до 95%.Заштита : Изградени во над-оптоварување, во текот-струја, во текот-температура и кратки-коло заштита.Примена : Висока моќност 360watt за автомобил камион возило, голф количка, led лента осветлување, екран, систем за следење, мотор, соларни подлога и DIY итн.Издржливост : потрајни да го користите Алуминиумска школка.IP68 Водоотпорен, Анти-шок, Прашина-доказ.

Детални спецификации

Додатоци на производи