.

.

Меѓународен Патнички Адаптер, Светот Патување Полначот со 3 USB+3.0 Тип C Пристаништа Моќ Конвертори за ЕУ, велика БРИТАНИЈА, САД, АУ, Европа & Азија, Сите-во-едно Универз

Меѓународен Патнички Адаптер, Светот Патување Полначот со 3 USB+3.0 Тип C Пристаништа Моќ Конвертори за ЕУ,

евалуација:

DEN 455.76
Од стока
Во магацинот

Патување од Суштинско значење : Патување Комплет Преносни Конвертор (САД/велика БРИТАНИЈА/AU адаптер) поддршка штекер во Северна Америка, Велика Британија, Континентална Европа, Австралија, Јапонија, Исланд, Индија, Ирска, Тајланд , Јужна Кореја, Кина и тн, повеќе од 150 земји во целиот свет.Овој адаптер имаат 12-месечна гаранција и пријателски услуги на клиентите.Адаптер им овозможува ИСТОВРЕМЕНА употреба на AC Штекер, и Четири Голема Брзина SMART ПОЛНЕЊЕ преку USB Портови : Секој MAX 2.на 110 V, 1840 Вати.4 А, Вкупно 4.

Детални спецификации

Додатоци на производи