.

.

Neroli Hydrosol Флорални Вода со Спреј Капа - 250ml

Neroli Hydrosol Флорални Вода со Спреј Капа - 250ml

евалуација:

DEN 622.80
Од стока
Во магацинот

Тие може да се користат во процесот на производство каде што водата е потребно.Тие се, исто така често се користи за лекување на дамки, рани, посекотини, grazes и нови пирсинг.Поскапи од многу во спектар, но многу пријатен мирис и вода.Neroli Hydrosol Флорални 250ml Вода Ботаничкото Име : Цитрус aurantium Ова е, исто така, понекогаш е познат како портокалова боја флорални вода.Нашите Neroli Hydrosol вода доаѓа директно од јужна Европската distiller.Овие води се исклучително разновиден.Спреј капа шише - Лен спреј - Тонер/чистење.Да додадете благотворно топла бања.Neroli Hydrosol Флорални Вода 250ml (2 x 125ml Шишиња).Hydrosols направи голема тонери и препарати за чистење.Овие води се исклучително разновиден.Ботаничкото Име : Цитрус aurantium.Поскапи од многу во спектар, но многу пријатен мирис и вода.Нашите Цветни Води се ослободени од emulsifying агенти и конзерванси.Ова е, исто така, понекогаш е познат како портокалова боја флорални вода.Тие се одличен Лен спреј, и едноставен начин за почетниците aromatherapist да уживаат во терапевтските придобивки на етерични масла.Нашите Neroli Hydrosol вода доаѓа директно од јужна Европската distiller.

Детални спецификации

Додатоци на производи