.

.

Мистик Моменти Чајно Дрво Hydrosol Флорални Вода со Спреј Капа - 250ml

Мистик Моменти Чајно Дрво Hydrosol Флорални Вода со Спреј Капа - 250ml

евалуација:

DEN 598.80
Од стока
Во магацинот

Чајно Дрво Hydrosol Флорални Вода 250ml (2 x 125ml Шишиња).Ботаничкото Име : Melaleuca Alternifolia.Изведено од чајно дрво зеленило и произведени од страна на Австралиски distiller.Многу свеж и чист тип арома многу типичен од чајно дрво.Нашите цветни води се исклучително разновиден.Тие може да се користат во процесот на производство каде што водата е потребно.Спреј капа шише - Лен спреј - Тонер/чистење.Чајно Дрво Hydrosol Флорални Вода Ботаничкото Име : Melaleuca Alternifolia Изведено од чајно дрво зеленило и произведени од страна на Австралиски distiller.Многу свеж и чист тип арома многу типичен од чајно дрво.Опис : Нашите цветни води се исклучително разновиден.Тие може да се користат во процесот на производство каде што водата е потребно.Употреба : Hydrosols направи голема тонери и препарати за чистење.Тие се, исто така често се користи за лекување на дамки, рани, посекотини, grazes и нови пирсинг.Тие се одличен Лен спреј, и едноставен начин за почетниците aromatherapist да уживаат во терапевтските придобивки на етерични масла.Да додадете благотворно топла бања.Испратени од велика БРИТАНИЈА.

Детални спецификации

Додатоци на производи